Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Из ФБ

Крим_ SOS
Делегати Курултаю з великим схваленням і криками «Машала!» зустріли виступ відомої кримськотатарської радянської дисидентки Айше Сейтмуратової. Вона заявила, звертаючись до президента Татарстану і муфтія мусульман Росії: «Ми розуміємо, для чого ви сюди приїхали, і ми добре розуміємо, хто вас сюди послав. Не ми в свій час відкидали Росію. Росія тричі свого часу відкинула нас.

Росія ліквідувала нашу державність в 1783 році військовою силою саме в той час, коли Кримське ханство по Кучук-Кайнарджийському договору було оголошено незалежною державою. Через кілька років Росія війною захопила Крим і ліквідувала нашу державність. Більш того, під час Кримської війни в 1853-1856 роках Росія змусила безліч кримських татар рятувати свої життя в Туреччині. Ми пам'ятаємо також, що Росія в 1921 році формально оголосила Кримську АРСР. Але проте це не врятувало народ від численних репресій, розстрілів, усіляких переслідувань. І в 1944 році та Росія, в яку нас сьогодні звуть, ліквідувала нашу останню форму державності в Криму - Кримську автономію і насильно в 4:00 ранку всіх до єдиного депортувала з нашої Батьківщини.

Тому сьогодні ми повинні прямо сказати, що ми знаємо, що таке Росія». Айше ще раз повторила: «Не ми свого часу відкидали Росію. Росія тричі свого часу відкинула нас. Не треба грати в кішки- мишки. Ми добре знаємо, що в 90 -х роках Україна прийняла нас як один з народів своєї країни. Так, Україна не змогла дати нам все те, що ми хотіли. Проте ж сама Україна досі ще не встала на ноги і я висловлюю впевненість у тому, що ми сьогодні повинні будувати свою державність разом з Україною, українським народом. І разом з Україною ми досягнемо успіху і розквіту»
джерело: Микола СЕМЕНА, «День», Бахчисарай
Tags: А вы друзья как ни садитесь..., Быдло у власти, Крым, Путин, Украина, русофобия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments