Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Из ФБ

...йшов четвертий рік Майдану. Активісти завершували спорудження Мєтро на Троєщіну (тм)...

Юрій Левченко
На тлі балачок режиму про банди п'яних мародерів які нищать Київ та взагалі всю Україну (і, як виявляється, ще й винні в девальвації гривні) варто трохи прозвітувати про те, як ми відновлюємо й навіть удосконалюємо УкрДім.
Кілька днів тому вставили всі "бокові" вікна, які постраждали від надмірної відданості псів режиму своєму Пахану. В четвер почали вставляти фронтальні вікна - поки що зробили дві штуки, бо тут складніше ніж з боковими, проте процес пішов - склопакети всі готові й незабаром відновимо весь фасад.
Але ми також замінюємо каналізацію будинку. Старі погнилі чавунні труби, які тут з самого початку, почали просто сипатися й ми стояли перед невтішною перспективою біотуалетів, тому вирішили модернізовувати інфраструктуру по серйозному. Результати ви можете побачити на світлинах, думаю вийшло класно - головне ефективно. Залишилося небагато - каналізацію жіночого туалету, де труби ще тримаються, почнемо робити завтра-післязавтра. До речі, дякую Володимиру Ч. за чудову роботу!
Так що такі справи, товариство. Громада сама піклується про народне добро, й непогано справляється, а хтось розповідає, що революціонери не здатні працювати по господарству.
І, при потребі, протриматися ми тут зможемо не один місяць...

P. S. Такі роботи потребують неабияких витрат, так що якщо бажаєте допомогти УкрДому - приходьте, скринька на вході, або пишіть в приват. (9 photos)
Tags: Война, Майдан, О хорошем, Украина, демократия, удивительное рядом
Subscribe

 • Еще из серии "Апология Зеленского"

  Некоторым будет полезно почитать. "Реформа Судов от Зеленского. Садитесь поудобнее, это эмоциональный шорт-рид. ЭТО PIZDEC!!!! ETO EBANII…

 • Й року не минуло...

  ...А всього одинадцять місяців на сьогодні. 11 місяців помножити на 20 тисяч доларів на місяць, це буде... Дохуя буде! І яка ж політична сила…

 • Історичне...

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments