Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ. Необхідна медіа-підтримка!
_____________________________________________
Це - львівський фотограф Мар'ян Гаврилів.
22 січня був затриманий "Беркутом" на Грушевського.
В нього відібрали фотоапарат, телефон та травматичний пістолет, на носіння якого у нього був дозвіл. Пізніше йому інкримінували носіння не лише пістолету (хоча знову ж таки - дозвіл був!), але ще й до того холодної зброї (металевої палиці), якої у нього і близько не було. Окільки він мав при собі інший телефон - схований - то зміг передзвонити з автозаку знайомим і повідомив про своє затримання, а заодно і про те, що крім нього в автозаку ще 20 людей.
Разом з іншими був вивезений за межі міста (наскільки я розумію, кудись у північно-західному напрямку), роздягнений і по-звірячому побитий. Звідти був доправлений в Оболонський райвідділ міліції, звідки вже потрапив у лікарню.
Суд, що відбувся 24 січня, закінчився класичним вироком: 2 місяці арешту.

Але через тяжкість отриманих поранень завдяки старанням адвоката та медиків, Мар'ян залишається в Олександрівській лікарні. Родина Мар'яна знаходиться у Львові та львівській області. Через сімейні обставини в Київ може наїжджати лише його брат, але брат розривається між Києвом та Львовом, одночасно займаючись збором необхідних матеріалів по справі.
Тому до Мар'яна майже нікого, крім адвоката не пускають.
Наразі він має струс мозку середнього ступію тяжкості та відкритий перелам носу. Гроші на операцію можна пожертвувати на рахунок, наведений тут: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1016536_425253134271809_585393640_n.jpg
Група підтримки Мар'яна тут:https://www.facebook.com/groups/maryangavryliv

Його навідувала Ольга Богомолець, лікарі ставляться до нього добре, у пресі про нього теж писали, але проблеми не ліквідувалися, а поглибилися, тому НАРАЗІ ЗНОВ НЕОБХІДНИМ Є РОЗГОЛОС У ЗМІ.

Дуже прошу журналістів, які згодні допомогти, озватися до Володимира Волоцюги: https://www.facebook.com/voloda.volocuga , або до Анни Путової: https://www.facebook.com/aputova
ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ. Необхідна медіа-підтримка!_____________________________________________Це - львівський фотограф Мар'ян Гаврилів. 22 січня був затриманий "Беркутом" на Грушевського.В нього відібрали фотоапарат, телефон та травматичний пістолет, на носіння якого у нього був дозвіл. Пізніше йому інкримінували носіння не лише пістолету (хоча знову ж таки - дозвіл був!), але ще й до того холодної зброї (металевої палиці), якої у нього і близько не було. Окільки він мав при собі інший телефон - схований - то зміг передзвонити з автозаку знайомим і повідомив про своє затримання, а заодно і про те, що крім нього в автозаку ще 20 людей.Разом з іншими був вивезений за межі міста (наскільки я розумію, кудись у північно-західному напрямку), роздягнений і по-звірячому побитий. Звідти був доправлений в Оболонський райвідділ міліції, звідки вже потрапив у лікарню.Суд, що відбувся 24 січня, закінчився класичним вироком: 2 місяці арешту.Але через тяжкість отриманих поранень завдяки старанням адвоката та медиків, Мар'ян залишається в лікарні. Родина Мар'яна знаходиться у м. Надвірна Івно-Франківської обл. Через сімейні обставини в Київ може наїжджати лише його брат, одночасно займаючись збором необхідних матеріалів по справі.Тому до Мар'яна майже нікого, крім адвоката не пускають.Наразі він має струс мозку середнього ступію тяжкості та відкритий перелам носу. Гроші на операцію можна пожертвувати на рахунок, наведений тут: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1016536_425253134271809_585393640_n.jpgГрупа підтримки Мар'яна тут: https://www.facebook.com/groups/maryangavrylivЙого навідувала Ольга Богомолець, лікарі ставляться до нього добре, у пресі про нього теж писали, надвірнянська міська рада виділяє кошти на підтримку його родини, зв’язок з ним підтримується через нардепа Анатолія Диріва. Але проблеми не ліквідувалися, а поглибилися, тому НАРАЗІ ЗНОВ НЕОБХІДНИМ Є РОЗГОЛОС У ЗМІ.Дуже прошу журналістів, які згодні допомогти, озватися до Володимира Волоцюги: https://www.facebook.com/voloda.volocuga , або просто до мене.
Tags: Быдло у власти, Война, Майдан, Украина, демократия, их нравы
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments