Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Русский след

А не в Борипольском районе ли часом их база? И Луценко и Булатов слышали русский акцент.

Лідер найстарішого російського байкерського клубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов на прізвисько Хірург розповів, що його колеги патрулюють вулиці на півдні та сході України, щоб не пустити туди "канібалів" із Києва.

Про це він розповів журналістам, повідомляє сайт мотоклубу.

Як розповів Хірург, байкери взялися "охороняти українські міста від радикалів і провокаторів". Патрулі мотоциклістів проходять у Севастополі, Сімферополі, Харкові, Луганську й інших містах. "Нічні вовки" несуть цілодобову варту біля адміністрацій та інших важливих міських об’єктів.

Вони не сидітимуть під плінтусом у важкий для країни момент. Вони будуть зі своїми людьми", – заявив Хірург і додав: "Якщо люди на передовій, то ми будемо там само... Ми просто не дали бушувати "канібалам", які затіяли заворушення в Києві".

"Безумовно, люди розуміють, що можливий збройний напад, і відповідно готуються. Можу сказати, що "Нічні вовки" не застосовуватимуть зброї", – запевнив він.

Залдостанов зізнався, що сам поїде в Україну тільки на прохання клубу, щоб у його діях не шукали політичного підтексту. "Якщо попросить мене мій клуб, мої українські брати, звичайно, поїду. І все буду робити разом із ними", – пообіцяв він.

Як відомо, Залдостанов є давнім другом президента Росії Володимира Путіна. Саме з ним Путін катався чотири години на мотоциклі, поки на нього чекав президент України Віктор Янукович.
http://tvi.ua/new/2014/01/30/druh_putin_na_prizvysko_khirurh_poslav_baykeriv_na_barykady_v_ukrayini
Tags: Быдло, Быдло у власти, Война, Мрази, Нахуй с пляжа!, преступность, русофобия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments