Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Чесні офіцери в армії є

Анатолій Гриценко

Чесні офіцери в армії є - знаю, як Вам важко, тримайтеся!

Уже всі знають, що вчора у війська Генштаб надіслав телеграму, якою вимагає невідкладно провести збори особового складу, розглянути і підтримати заяву, суть якої - підтримка рішучих дій Президента у боротьбі проти екстремістів. Вимагається не просто проголосувати - кожному поставити під цією заявою свій підпис. І потім по команді направити всі ці "рішення" зборів особового складу, разом із підписами, до Києва. Аби міністр оборони Лебедєв міг доповісти Верховному Головнокомандовичу Януковичу про вселенський колективний "одобрямс" будь-яких дальших жорстких дій проти Майдану і Майданів.

Різними каналами я отримав інформацію, що свідчить: не всі офіцери поставили свої підписи під тією заявою. Одні проголосували проти, інші утрималися, хтось відмовився ставити підпис. Знаю номери військових частин, посади і звання таких офіцерів. Ясна річ, поки що не всіх.

Можу сказати Вам твердо: чесні офіцери в армії є, ще не всіх ця влада вичавила з армії, і вони свою громадянську позицію заявили твердо. Як офіцер і Ваш колишній міністр, дякую Вам, панове офіцери, за честь і гідність!

Мені напевно відомо, що тих офіцерів, які не погодилися з "одобрямс", зараз пресингують старші командири і начальники. А саме - вимагають подати рапорт на звільнення. Не зважаючи на добрий послужний список без жодного стягнення, на наявність бойового досвіду, на відсутність житла, навіть декого за рік до законного права на отримання пенсії...

У зв'язку з цим дві поради.

Перша порада офіцерам, яких зараз примусово виганяють з армії - жодних рапортів на добровільне звільнення не писати! Якщо Вас звільнять примусово, за надуманим приводом, одразу знайти адвоката - і до суду, оскаржувати рішення командування про незаконне звільнення. Суди такі раніше вже були, це тривалий процес, і нерідко через рік-півтора (перша інстанція, апеляція, касація) - людей поновлювали на службі, з компенсацією неотриманого грошового забезпечення. За цей час у країні багато чого зміниться. На краще, сподіваюся.

Друга порада командирам і начальникам, які примушують чесних офіцерів звільнятися з армії - зупиніться, увійдіть в рамки Закону, припиніть незаконні завідомо злочинні дії! Ваші дії фіксуються - і час відповідати настане, відповідальність за незаконні дії буде незворотною! Ваші прізвища, посади, військові звання - все це вже відомо, або згодом стане відомо. Знаю, що не з власної ініціативи Ви це робите. І тому попереджаю завчасно: не зганьбіть себе незаконними діями проти підлеглих офіцерів, не заплямуйте свою людську і службову репутацію, дійте виключно в рамках Закону!

Дякую за перепост.
Tags: Быдло у власти, Война, Майдан, Украина, их нравы, солдаты, удивительное рядом
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments