Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Кто у нас министр МВД? Он ещё на свободе?

"В морг через кожні півгодини масово звозять трупи активістів" - комендант ЄвромайдануНа столичну вулицю Оранжирейна 9, де знаходиться головне бюро судово-медичної експертизи та морг №1, міліція масово звозить сильно понівечені тіла молодих людей. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів один із комендантів Євромайдану.
"Сьогодні зранку в морг на Оранжирейну почали масово звозити трупи. Це не одна машина під'їжджає, а через кожні півгодини буквально. Відомо вже про більш як двадцять трупів. Більшість з них - постраждалі в сутичках на Грушевського, а також може бути хтось із активістів Автомайдану, яких вчора викрали. Це підтвердили нам в самому морзі. Їх працівники просто в шоці. Трупи звозять в кімнату для бомжів та людей без документів. Ніхто з них поки не опізнаний, бо нікого не пускають. Але ж на Оранжерейній 3, є ритуальні послуги. В них є відеокамери. Якщо запросити в них відео - можна дізнатися номери машин, які звозили. А звозив сам "Беркут", - каже комендант.
Зараз, за його словами, приміщення судмедекспертизи оточене міліцією. Нікого не пускають. З'ясовувати обставини поїхали депутатка Олеся Оробець та інші. В самому морзі Gazeta.ua за всіма коментарями порадили звернутися до міліції."Згідно закону трупи надходять до нас лише за постановою правоохоронних органів. Але вашу інформацію ми не підтверджуємо і не спростовуємо", - відповіли в бюро судово-медичної експертизи.

Джерело: Gazeta.ua

И ещё:
Видео не вставляется, даю ссылку.
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/53580

UPD:
На даний момент інформація щодо звезення тіл на Оранжерейну не підтвердилася. Телефон з якого ніби-то надйішла інформація - не закріплений за жодним абонентом. І журналісти, які були на місці подій і всі наші джерела спростовують надані нам невідомими дані. Тримаємо ситуацію на контролі.

Скоріш за все це чергова дезінформація спрямована на залякування і розпалення додаткової агресії. Друзі, дуже прошу - не поширюйте паніку. В такий важчий час важливо дуже чітко перевіряти все про що вас повідомляють. Захищеність інформаційного поля в сучасних умовах - основа з основ безпеки загалом.
Tags: Быдло у власти, Майдан, Украина, дураки и дороги, их нравы, мрази, шизофреники на прогулке
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments