Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Давно пора

Bohdan Yaremenko
Є у мене відчуття, що десь зараз Віктор Федорович поспілкується по телефону з віце-президентом США Байденом.
Думаю, що Дж.Байден привітає Януковича зі святом Соборності та висловить підтримку курсу реформ. Можливо він пропустить цю частину розмови і відразу розпочне з того, що стисло обговорить з президентом України міжнародне становище.
Якщо Дж.Байден ніколи не читав прес-релізів адміністрації президента, то він, скоріше за все, непоінформований, що повинен був би про це говорити.
Тому він скаже десь так: "Пане Президенте. Ми серйозно стурбовані тим, що ви серйозно не стурбовані. І щоб трошки Вас стурбувати у нас виникло кілька позитивних, хоч і не зовсім креативних ідей про Вас, Ваших синів і кількох спонсорів."
Будучи людиною ввічливою віце-президент не згадуватиме слово "санкції".
Саме тому, я би рекомендував американським партнерам обов"язково продублювати цей месидж. Тим більше, що по телефону довго і важко диктувати номери персональних рахунків. Та і не віце-президентська це справа.
До кого в Києві сходити, щоб продублювати? До Кожари не ходіть - не зрозуміє. До Гончарука (радник двох президентів з питань зовнішньої політики) теж не ходіть - він не передасть.
А знаєте що? Сходіть до Клюєва. Цей і зрозуміє, і передасть. І заодно зможе переконатися, що рахунки саме його і його друзів.
Tags: Быдло у власти, США, Украина, демократия, кровавый Госдеп, права человека, преступность
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments