Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Обыкновенный фашизм

Кабінет міністрів України зняв обмеження, які забороняють застосовувати водомети на морозі. До цього часу застосування водометів при температурі повітря нижче 0 градусів за Цельсієм було заборонено згідно з пунктом 16 чинних правил застосування засобів при охороні громадського порядку. При використання водометів на морозі існує небезпека поранити людей уламками криги.

Крім того, перебування у мокрому одязі при мінусовій температурі може викликати пневмонію та інших захворювань. Однак тапер ці правила було скасовано. "Водомети застосовуються працівниками міліції для припинення масових безпорядків і групових порушень громадського порядку, відбиття нападу на будівлі, приміщення, споруди і транспортні засоби незалежно від їх належності, захисту громадян і самозахисту від нападу та інших дій, що створюють загрозу їх життю, здоров'ю, житлу чи майну", - йдеться в новій постанові Кабінету міністрів України.


Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/kabmin-dozvoliv-strilyati-po-demonstrantah-z-vodometiv-na-morozi-330697.html
Tags: А вы друзья как ни садитесь..., Быдло у власти, Война, Майдан, Украина, дураки и дороги, преступность, шизофреники на прогулке
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments