Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Без маски и каски

Олег Царев:

Необходимо законодательно гарантировать защиту правоохранителей. Если не защитить милиционера сегодня, то завтра государства просто не будет!

Jurko Zełenyj

Ця історія відбулася 11 квітня 2009 року в місті Портсмут, штат Нью-Гемпшир.

Дехто Вільям Кострік (William Kostric) прийшов на акцію протесту, що передувала виступу президента Барака Обами, з пістолетом, який висів у нього на стегні.

В руках він тримав плакат з надписом “Час полити дерево свободи”, який красномовно натякав на відомий вислів одного з перших американських президентів Томаса Джефферсона (Thomas Jefferson) - “Дерево свободи повинно час від часу поливатися кров’ю патріотів та тиранів” (The tree of liberty must be refreshed from time to time with the blood of patriots and tyrants).

Про рівень безпеки американського президента під час таких заходів годі й говорити, але пана Костріка не було вбито – його навіть не повалили на землю, не одягнули кайдани та не заарештували.


Співробітники поліції та служб безпеки намагалися вмовити його покинути захід, але марно – посилаючись на Другу поправку до Констітуції США (The Second Amendment (Amendment II) to the United States Constitution), яка гарантує право на зберігання та носіння зброї він категорично відмовився це робити.

Слід також зазначити, що Перша поправка гарантує американцям ще право мирно збиратися і звертатися з петиціями до уряду про задоволення скарг. Отже, Вільям Кострік вирішив скористатися одночасно своїм правом говорити вільно та бути озброєним.

ЗМІ вчинили навколо цього випадку шалений галас, який шокував Америку, проте на усі запити до місцевої влади та правоохоронців чому Кострік не був заарештований, вони отримували просту відповідь – носіння зброї не протирічить законам у Нью-Гемпширі.

Простий приклад американської демократії, проте дуже яскравий. Час і нам зробити висновки – які нам потрібні закони та як їх треба дотримуватись.

Видите, товарищ Царёв? Ни демонстранту, ни полицейскому не понадобились ни маски, ни каски. Между прочим в здании находился Пезидент США. Поговорили и разошлись.


Посмотрите внимательно, товарищ Царёв.

В титрах: "Заметьте какой спокойный, холодный и рациональный Уильямс. Также обратите внимание, что детектив из Портсмута Кори Мак Дональд, точно так же себя ведёт."
Tags: Майдан, США, Украина, демократия, удивительное рядом
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments