Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Кілька слів подяки "батькові"

Оригинал взят у vova_comment в Кілька слів подяки "батькові"
Для розуміння історії України, а також бандерівського руху і часів Гулагу, "тато"  за останні місяці  зробив більше, ніж Ющенко та попередники. Він дав нам зрозуміти, відчути в шкірі бандерівця. Ще не на всі 100%, без сумнівів, свою справу спробує виконати до кінця.
Я раніше нейтрально відносився до Бандери і подій того часу. Було розуміння, люди боролися за свої життя. Не викликали захоплення марші "Свободи"  недовіра підкріплювалась  великим потоком лайна з телевізора.  Але мої демократичні погляди казали: " мають право проводити марш, нічого поганого не роблять".
Зараз я їх(бандерівський рух)  більш ніж розумію.  "Тато" гарно показує, що я зі своїми демократичними поглядами і бажанням жити вільно, висловлювати думку є злочинцем і бандерівцем. А якщо врахувати що бував за кордоном, то і іноземним агентом.  А коли закликаю Європу і США допомогти, ввести санкції - перетворююсь на помічника фашистів, навіть фашистом і зрадником.
Тому дякую "тату", ти(вибачай що так фамільярничаю)  наочно показав мені, "темній" голові, чому і за що боролись бандерівці. Дав мені це відчути.  З вчорашнього дня я отримав більше розуміння і від тепер я буду йти разом з тими хлопцями зі смолоскипами.   Якщо буде потрібно то і схрон копатиму.
Tags: Быдло у власти, Война, Мои виртуальные единомышленники, ОУН-УПА, демократия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments