Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Из фейсбук

Ляшко проявляє більше здорового глузду, ніж три лідери опозиції, кожний з яких претендував на пост президента країни.
Після того, як сьогодні в Раді регіонали разом з продажними комуняками в абсолютно неконституційний спосіб прийняли цілий ряд рішень, спрямованих на узурпацію влади в Україні і призначення Януковича пожиттєвим диктатором, я публічно закликав керівників опозиційних фракцій Яценюка, Кличка і Тягнибока діяти рішуче і радикально, запропонувавши конкретний план дій. Ось що я, зокрема, пропонував:

1. Віце-спікер Кошулинський бере на себе ведення засідання і ми - опозиційні депутати - так само руками голосуємо за скасування незаконних рішень регіоналів і приймаємо рішення про імпічмент Президента;
2. Перетворюємо парламент у Штаб революції і заводимо туди людей;
3. Голосуємо в Раді Уряд національної довіри, призначаємо міністрів, генпрокурора, інших керівників;
4. Призначаємо і невідкладно проводимо вибори Київського міського голови і міської ради;
5. Створюємо органи влади на місцях.

Тобто сьогодні, щоб перемогти злочинну владу, треба створити в Україні ситуацію реального двовладдя, як це було в 1917 році. Далі розвиток подій і, найголовніше - чи встануть знову мільйони людей - залежить від нас. Я абсолютно впевнений, що люди підуть тільки тоді, коли побачать, що вожді не ялові, а здатні до активних дій.
Є ще один варіант, який я запропонував керівникам фракцій - скласти депутатські мандати, щоб викликати параліч і нелегітимність влади, що в підсумку призведе до дострокових парламентських і президентських виборів. У будь якому випадку ми маємо діяти, інакше програємо!

І що на ділі? Рибак закрив сесію і всі просто розійшлися, наче нічого не сталося. А Тягнибок взагалі сказав журналістам, що мої пропозиції - це смішно, бо вони не матимуть юридичних наслідків. На мою думку - не смішно, а гидко залишати парламент переможеними. Безвідповідально звати людей на барикади, коли ті, хто називає себе вождями, не готові жертвувати своєю свободою чи навіть життям заради революції, заради України.

Сьогодні ми - опозиція, увесь народ - отримали дуже серйозну поразку у парламенті. Регіонали вчергове показали, як вони робитимуть Януковича президентом - по безпредєлу!!! І чи отримала ця банда гідну відповідь? Ні! Одні пусті заяви. Так далі бути не може, інакше втратимо демократичну Україну назавжди. Зараз настав час мирних, але рішучих дій. Я закликаю до цього всіх тих, хто усвідомлює свою відповідальність за долю України. Не треба боятися брати на себе відповідальність. Слабкодухі історію не роблять!! Перемагають тільки сильні духом!!
Tags: Быдло у власти, Война, Майдан, Украина, дураки и дороги, шизофреники на прогулке
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments