Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Из фейсбук

Рискую навлечь на себя гнев френдов, но Анатолий Гриценко нравится мне больше чем Яценюк или Турчинов. Кажется мне более порядочным. С учётом того, что он тоже политик конечно.

Дякую Автомайдану за моральну підтримку! Те, що Ви робите для країни, є дуже важливим. Знаю, що Ви втомилися. Бачу, як Вас пресингує влада. Зізнаюся, як голові партії, мені приємно, що кістяк Автомайдану, Ви це самі зазначили, складають активісти "Громадянської позиції". Ви молодці! Не збавляйте обертів. При тому не надто переймайтеся моїми проблемами у Раді, пройде час - усе наладиться. Люди дадуть вірну оцінку діям кожного депутата. Вас я не підводив - і ніколи не підведу. Слово офіцера!
Ми, Дмитро Булатов, Сергій Поярков, Сергій Коба, та Сергій Хаджинов не розуміємо, що відбулося 13.01.14 на фракції Батьківщини. Чому чесну людину, яку ми поважаємо за принципову позицію - Анатолія Гриценка було вигнано з засідання, чи, може, в загалі, з фракції? Крім того, що Анатолій Гріценко є батьком нашого бойового товариша Олексія, він, як політик, є дуже популярним серед автомайданівців. Хоча ми й домовились прибрати партійну символіку в Автомайдані, але не є таємницєю, що, майже, кістяк Автомайдану складається з партійців політичної сили Громадянська Позиція, лідером якої є Анатолій Гриценко. Зрозуміло, що кожна фракція може прийняти певні рішення і це її особиста справа, але: 1. Фракція, в якій людина за особисту принципову думку гнобиться, рано чи пізно загине. 2. Дуже прикро, що за виключення проголосували люди, з якими ми співпрацюємо для досягення спільної мети. Автомайдан, одночасно з цим, продовжує свою діяльність і співпрацює з усіма політичними силами та громадськими організаціями, хто бореться за зміну корупційної системи та відновлення курсу на Євроінеграцію.
Tags: Майдан, Мои виртуальные единомышленники, Украина, демократия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments