Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Из фейсбук

ОНОВЛЕНО

Я так розумію, історія про активістку неіснуючого фонду, в якої майданівці відібрали гроші, зібрані на лікування глибоко законспірованої дівчинки, і яка разом із міліцією мовчала про це 9 днів (акурат поки всі святкували й мало стежили за новинами) - це відповідь на історію Тетяни Чорновол.

Впевнений, далі буде (до речі, а як там справи з таємничою жертвою згвалтування в наметі на Майдані?)

Тим часом, нагадую, міліція не знайшла жодної особи, винної в підпалах машин, битті вікон і каліченні "євромайданівців" по всій Україні. Ну, всім ясно: це вони себе самі, психи ж.

P.S. НАСТУПНИЙ ПОСТ НА МОЇЙ СТОРІНЦІ МІСТИТЬ ВАЖЛИВІ УТОЧНЕННЯ. ДАНИЙ ТЕКСТ Я НЕ МІНЯЮ, ЩОБ НЕ ЗАБУВАТИ, ЯКИМИ ВАЖЛИВИМИ Є ПОДРОБИЦІ.

А це наступний пост:
УВАГА. Щодо попереднього посту. Від Inna Sayfulina, яка не перший рік займається волонтерством на допомогу онкохворим дітям, мені надійшло повідомлення, що відповідний благодійний фонд таки існує, й існує відповідна дівчинка, котрій потрібні пожертви на лікування.

А от хто така та, в котрої нібито відібрали гроші на Майдані, і чи має ця особа насправді відношення до справи - якраз неясно.

Якщо все дійсно так, приношу вибачення співробітникам "Глобальної групи допомоги". Не кажучи вже про хвору дівчинку, імені якої я, втім, не знав і не чув до повідомлення Інни.

Отже, за цією інформацією:

Фонд - http://globalhelp.info/

А дівчинка - тут http://protiv-raka.org/?tag=kurakova

За цими посиланнями кожен може все дослідити сам - і, коли схоче, допомогти людині, не покладаючись на малозрозумілих персонажів зі скриньками.
Tags: Быдло у власти, Майдан, Мимосрала Пердник, Мои виртуальные единомышленники, Украина, демократия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments