Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

підтримаймо тих, кому неможливо без нашої допомоги

Оригинал взят у gloria_ma в підтримаймо тих, кому неможливо без нашої допомоги
Сьогодні на святий вечір отримали тривожну інформацію про стан здоров’я Владислава Загоровка. Це один із дев’яти в’язнів Банкової, якого звіряче побили беркутівці 1 грудня, потім, напевно, за це ж пред’явили кримінальне обвинувачення. Це саме той чоловік, який ледве не втратив зір (була загроза відслоювання сітківки ока).

«6 січня 15:08, Тетяна Єгорова: Друзі, сьогодні зателефонувала родичка Світлани та Влада до мене: Добрый день,Татьяна! не знаю к кому обратиться...дело в том, что у Загоровок опять все плохо. Влада уде неделю как выписали с броварской больницы как бы на амбулаторное лечение, когда лежал в больнице никакого обследования не проводили. а у него каждый день температура и дикие головные боли. Сегодня Света мне позвонила, в отчаянии, у Влада температура 40, ноги отказывают, шел в кухню, упал. Фактически его не хотят лечить....." ЩО РОБИТИ?"

Треба покласти Владислава в нормальну лікарню та серйозно лікувати. Але Владислав працює далекобійником, має трьох дітей, і його родині «Борис» не під силу. Давайте разом допоможемо! Підтримаємо СВОЇХ, тим більше - Різдво!

Отримувач: ПАО КБ ПриватБанк, Код отримувача (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570, Код банка отримувача (МФО): 305299, Рахунок отримувача: 29244825509100, Призначення платежу: для поповнення картки № 5168 7572 4307 8492, Загоровка Світлана Семенівна, жінка Владислава

Будь ласка, репост!
Євромайдан SOS
Tags: преступность
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments