Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Какое печальное самоубийство)))

Заодно хочу сообщить компетентным органам, что и все остальные памятники Лукичу, которые ещё стоят в Украине, по моим наблюдениям тоже с гнильцой. И во избежание травм среди населения их следует уничтожить.

Міліція не виявила ознак умисного руйнування пам'ятника Леніну в Одеській області. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС в Одеській області.

У повідомленні зазначено, що в Миколаївський райвідділ міліції звернувся голова Андрієво-Іванівської сільради з інформацією про пошкодження невідомою особою пам'ятника Леніну у ніч на 4 січня в парку біля будинку «Центр дозвілля».

Міліція розпочала кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 298 КК України (нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури).

Відтак було встановлено, що «у вищезгаданому парку відпочинку на цементному двометровому постаменті знаходиться сам пам'ятник, заввишки 1,8 метра. Конструктивно він складається з трьох частин, виготовлених із суміші гіпсу, які між собою скріплені за допомогою клейкої речовини».

Місце події оглядали разом із спеціалістом відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Миколаївської райдержадміністрації. У підсумку дійшли висновку, що пам'ятник впав через саморуйнування постаменту, як наслідок – він розколовся в місці склеювання частин.

«Ознак умисного знищення, руйнування або псування пам'ятника не виявлено», – йдеться в повідомленні.

Tags: О хорошем, Украина, демократия, история, удивительное рядом
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments