Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Цей запис присвячено напрочуд розумному писанню Семесюка

Оригинал взят у mykolap в Цей запис присвячено напрочуд розумному писанню Семесюка
Глибини вкраїнських політизованих фейсбуків вельми соплежуйські, і соплежуйство це проявляється у ставленні чуттєвої нашої бусічки-інтелігенції до грубих і пазуристих агроельфів з ВО Свобода. Між тим, ці втілення зла та вервольфи української політики, чи не єдині хто здатен відповідати за базар, в тому числі (і це головне) у дрібничках.

Двоє недолугих енердрайзерів жбурнули фаєри в багатостраждальне кубло під назвою "Прем’єр Палац". О так, в порівнянні із сотнями спалених на свята у Франції автівок і невеличкого штабельочку зарізаних людей, це канєшно трагедія, але організація відреагувала фактично миттєво — розбишак засуджено і виперто з лав. Або ж візьмемо інцидент з використанням дизайну художника Стронговського на свобідівській листівці. Пан митець не давав свого дозволу на використання матеріялу жодній політичній структурі (вельми слушно, між іншим), але ж якась абізяна, звичайно, це зробила. Митець висловив своє невдоволення — Свобода перепросила за прикрість.Так само було свого часу з плакатом іншого митця — Андрія Єрмоленка. Звичайно, сморід певними некмітливими мережевими симпатиками ВО був піднятий на цих митців чималий, але в наших реаліях сморід може піти і через світлинку з не таким котиком на аватарці самотнього блогера.
Всі ми знаємо, що серед українців дуже високий процент мудаків всіх можливих штибів, і серед свобідівців теж. Але це не питання до ВО Свобода — це питання до українців всіх національностей і пород, тобто до нас з вами. Врешті, до мене особисто. До вас, шановний читачу. Спитайте себе — чому я такий мудак? А, ви не вважаєте себе мудаком? Тоді ви мудак в квадраті. Коли настане час Х, і врешті таки доведеться отримати тяжкої п..зди від беркутменів, то чи не єдині хто встане на оборону наших цивільних дупок в чисто фізичному аспекті, це члени ВО Свобода.

Боже, какой кашмар! Я нє хачу, чтоби мєня защищали фашисти, тєм самим іспачкав маю ліберально-чістую совєсть! Хо-хо, як хочеться мати вібір, саме в ту мить, коли його нема і бути не може. Як зворушливо.

Свобідівці такі які є, а інших нема. Між іншим, вони різні, як і ви. І жлоби і інтелектуали, і фаріони і фараони, і професори і гопніки, адже це живий зріз. От КПУ не можна назвати зрізом суспільства. КПУ — це стерільний, майже лабараторний колумбарій, проте вони не жбурляють смолоскипи в фортецю чесного капіталістичного бізнесу — "Прем’єр Палац".

В тривожні часи формування політичної нації саме націоналісти є рушієм спротиву і кулаком оборони, і це нормально.Той факт, що половина з них відверті папуаси, не має вас лякати. Більша половина мешканців мого під’їзду вопше патентовані неандертальці, але ж я не пизджу про це в фейсбуках через день. Окрім того, не раджу плутати соціял-демократичні цінності із загально європейськими. Це не одне й те саме. Чи ви не знали?

І наостанок. Подумайте, а чи правильно ви розумієте гасло "Україна понад усе!"? Україна, шановні, це наш дім. В нашому домі є певні проблеми - прорвало каналізацію з калом і обвалюється стеля, і поки ми цього не подолаємо, так - наш дім понад усе! От зробимо ремонт і поміркуємо про те, де має стояти журнальний столик, якого кольору будуть шпалери, і чи не образить когось з співмешканців не таке розташування холодильника на кухні. Ми це обов’язково зробимо, але пізніше.

НА ЗАКУСКУ: репортаж одного росіянина з маршу Бандери http://rychkoff.livejournal.com/169736.html
Tags: Майдан, Мои виртуальные единомышленники, Украина, дураки и дороги
Subscribe

 • Два события в одном флаконе

  Тут две новости почти одновременно появились. 1. В честь года петуха умелец из Якутии соорудил из навоза гигантского петуха. Правда больше на…

 • Прислушались к голосу разума

  "Деньги, поступившие в бюджет от приватизации, обеспечил печатный станок ЦБ - об этом свидетельствует статистика операций регулятора. За…

 • Ещё немного об убийстве российского посла

  Перед вами, господа, выступает российский дипломат. Знакомьтесь. Александров Михаил Владимирович. Работает в МГИМО. Учит будущих российских…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments