Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

"Свідчення" у справі Чорновол - це прекрасно.

Olexander Mykhelson
Альтернативно обдарованим нагадую. В липні 2001 року в Донецькому краї жорстоко побитий бейсбольним битами (в кількості 2 шт.) журналіст і директор опозиційної телекомпанії Ігор Александров. Бити знайдені на місці, біля тіла. Сам Алексадров помер у лікарні за чотири доби.

Прокурор області Віктор Пшонка (авжеж!) та губернатор Віктор Янукович (так-так!) беруть розслідування під особистий контроль.

Незабаром у вбивстві зізнається напівбомж Юрій Вередюк. Зокрема, заявляє, що да, бив двома битами (одночасно чи ні - не уточнюється).

Апеляційний суд під тиском Києва звільняє Вередюка після певного часу під вартою. Але незабаром Вередюк раптово вмирає від серцевого нападу. Від чого ж іще.

В 2006 році по справі засуджують порядку 12 кримінальників, включаючи пару братів-бізнесменів зі Слов'янська. Але в 2012 році, навпаки, засуджують тих, хто посадив цих. Причому "без шума і пилі" - навіть прізвищ я особисто не знаю. Прокуратура під керівництвом усе того ж Пшонки (авжеж) давала тільки ініціали.

Але справа не в прізвищах. Справа в тому, що люди, які були "достатньо тупими" 12 років тому, щоб приписати смертельне побиття досить міцного фізично Александрова дохлому Вередюку, в підсумку стали хазяями країни.

І тому не мають підстав міняти методи.

А лохов развєдут, тє повєрят во всьо, что ім скажут.
Via v_n_zb
Tags: Быдло у власти, Украина, дураки и дороги, шизофреники на прогулке
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment