Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:
 • Music:

Віктор Суворов: Росія – це кримінальний режим

Via don_katalan

Кореспонденту «Друга Читача» вдалось зв’язатись із культовим істориком Віктором Суворовим та дізнатись його думку з приводу подій, що зараз відбуваються в Україні. Подаємо текст без скорочень:

«Я дуже радий тому, що відбувається в Україні. Два роки тому в Росії теж у грудні-місяці росіяни вийшли на площу – постояли, постояли і пішли додому. І що? І нічого. Чим це закінчиться в Україні, я не знаю, я не провісник. Але ми можемо із впевненістю сказати, що наступні керівники України завжди будуть пам’ятати, що є український народ, якого треба слухати. А не просто він поїхав до свого великого московського начальника, зустрівся з ним, отримав інструкції і діє згідно з інструкцією. Нічого подібного! Тепер кожен керівник буде пам’ятати, що він вибраний народом і він має служити народу. Ось чому мені дуже подобається те, що відбувається.

Якщо вибирати куди йди – в Росію чи в Європу то… На мій погляд, Росія – це кримінальний режим. Додуматись провести Зимові Олімпійські ігри в субтропічному кліматі! Вони вже дорожчі за всі Зимові Олімпіади разом взяті! Для чого Україні туди?! Європа – це кращий вибір. Але, наприклад, Великобританія дуже хоче вийти з ЄС. Там страшенна бюрократія, британці раді, що хоч євро не ввели. Треба розуміти, що ніхто Україні не допоможе, поки Україна сама собі не допоможе. Починати треба з себе. Хочуть люди демократію – зробіть демократію і т.д. Говорять, що коли Україна вступить в ЄС, то українці зможуть їздити в країни ЄС без віз. А мені б хотілось, щоб це Європа просила в нас дозволу їздити без віз. Щоб вони на задніх лапках прибігли і сказали: «Давайте зробимо так, щоб ми могли до вас без віз їздити». А Україна скаже, що ми, звісно, подумаємо, але добре вже, ми згодні.

Україна не має стояти із протягнутою рукою і зі сльозами на очах просити 140 млрд. Ми самі себе не цінуємо і не розуміємо, наскільки ми талановиті.

P.S. Революція в Угорщині почалась із того, що скинули пам’ятник Сталіну, а в Україні – з повалення Леніна. Тобто все у нас буде добре!»
Джерело
Tags: Майдан, Мои виртуальные единомышленники, Украина
Subscribe

 • Два события в одном флаконе

  Тут две новости почти одновременно появились. 1. В честь года петуха умелец из Якутии соорудил из навоза гигантского петуха. Правда больше на…

 • Прислушались к голосу разума

  "Деньги, поступившие в бюджет от приватизации, обеспечил печатный станок ЦБ - об этом свидетельствует статистика операций регулятора. За…

 • Роскомнадзор попытался заблокировать localhost

  Роскомнадзор попытался внести в реестр запрещенных сайтов IP-адрес 127.0.0.1, сообщает Роскомсвобода. Этот IP-адрес носит название localhost и…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment