Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Судьи, репрессировавшие избитых Беркутом активистов Майдана (список + фото)

Оригинал взят у ruda_pani в Судьи, репрессировавшие избитых Беркутом активистов Майдана (список + фото)
Оригинал взят у oleg_leusenko в Судьи, репрессировавшие избитых Беркутом активистов Майдана (список + фото)
Трое судей, которые выносили незаконные решения в отношении активистов, «не имеют права носить мантии».

«К ним нельзя обращаться «ваша честь». Это нечисть , незаконно осудившая наших активистов. Имена этих судей, их фамилии, место жительства и портреты будут по всему Киеву. Об этом заявил Арсений Яценюк на Майдане в Киеве, передает Цензор.Нет со ссылкой на intv.ua.


Приводим имена осужденных активистов , следователей, которые шьют уголовные дела, прокуроров, которые эти дела «освящают» и «судей» , которые вынесли позорные приговоры

Информация о действующих лицах относительно событий 1 декабря на ул. Банковой


Слідчі
Пурлінський Д.Ю.
Балабей Ю.В.
Козлов Р.О.

Прокурори:
Задніпряний В.В.
Коршиков М.В.
Попов А.О.

Потерпілі:

1 . Сергій Нужненко . За словами друга Сергія , він не є членом якоїсь організації , він працює в торгівлі , захоплюється фотографією , у нього професійна камера. " На Банковій він просто фотографував , нічим в міліцію не кидав " . Нужненко сильно дісталося від " Беркута" , у нього черепно - мозкова травма , численні побої.
2 . Ярослав Притуленко . Його друг розповів , що на Банкову вони прийшли разом , були без масок , ні до яких політичних сил і організаціям відношення не мають. "Ярослав працює в магазині , - каже Микола. - Ми ні за які політичні сили не виступали , прийшли тому , що були обурені розгоном Майдану. На Банкову зайшли подивитися, що там. Я втратив Ярослава з виду. Коли пішов "Беркут" , його затримали. Спочатку у нього працював телефон , сказав , що його побили , але не сильно, що кудись везуть , але невідомо куди " . Друзі Ярослава обійшли чи не всі відділення міліції Києва , виявили його в Голосіївському. Поговорити з одним не дали, зате влаштували допит. Друга Ярослава Миколу допитували 2,5 години.
3 . Юрій Болотов . 40 років , батько двох дітей. Як повідомив друг Юрія , він не перебуває в жодних політичних організаціях, а просто стояв на вулиці і дивився , що відбувається на Банковій. Потім , коли почалася зачистка, "Беркут" почав бити всіх без розбору - це видно на численних відео. Друг Болотова також повідомив , що після зачистки вулиці зв'язок з ним був втрачений.
4 . Олександр Остащенко. 32 - річний інженер - проектувальник, у нього є одна дитина. Друзі Олександра розповіли, що він також не складається в політичних організаціях. Також стало відомо , що Олександр є на відео: це та людина, яка піднімає обидві руки, щоб його не били. У Олександра зламано два пальці, струс мозку та гематоми. Дні з 1 грудня він провів у спецвідділення лікарні швидкої допомоги під вартою.
5 . Микола Лазаровський. Архітектор. Останній раз був на зв'язку з дружиною Яною в неділю, 1 грудня, коли в 22:00 подзвонив і повідомив , що знаходиться в лікарні швидкої допомоги. Потім зв'язок з ним зник, останній раз його бачили на Банковій. "Беркут" бив його ногами , у нього - розбита голова і зламаний ніс. Він не є членом жодної політичної організації.
6 . Єгор Превир. Теж сильно побитий "беркутівцями" , у нього черепно - мозкова травма, періодично непритомніє. Його прихід на Банкову - перша участь в акціях протесту. Сестра, присутня на суді , каже , що при затриманні у нього нібито знайшли бронежилет - каже, що він тепло одягнувся , коли виходив з дому в неділю , але бронежилета у нього не було. Теж ні в яких політорганізацією не перебуває.
7 . Владислав Загоровка. Батько трьох дітей. Його затримали на Банковій в 16:15 1 грудня, а адвокатам повідомили лише в 3:50 2 грудня. Адвокат Владислава, Наталія Дорошенко, стверджує , що при затриманні порушили ст. 208 КПК - не повідомили органи правозахисту. Дружина каже , що Владислав не перебуває в політичних організаціях , пішов на Банкову як учасник мирного протесту.
8 . Валерій Гарагуц - журналіст із Дніпропетровська. Його друг Андрій каже , що Валерій - пацифіст і не брав участі в сутичках. Вони приїхали в Київ після розгону Майдану, тому 1 грудня Валерій взяв із собою аптечку. Крім цього, у нього був фотоапарат і все - ніяких ножів і газових балончиків. Вони пішли на Банкову, коли почався розгін протестуючих. Валерій, який відійшов убік, щоб поговорити з сином , повернувся, щоб надати побитим першу медичну допомогу. Його теж повалили і почали бити - били по спині кийками і цілеспрямовано - в пах. У нього численні гематоми і черепно - мозкова травма.
9 . Геннадій Черевко.

Судді:

суд беркут избиение задержание

Гриньковська Наталія Юріївна
Суддя Шевченківського районного суду м. Києва
Дата закінчення повноважень судді 16.04.2015

суд беркут задержание

Маліновська Валентина Миколаївна
Суддя Шевченківського районного суду м. Києва
Дата закінчення повноважень судді 12.03.2017

Адреса для відвідування родичами несправедливо засуджених: м.Київ, вул. Солом'янська 29, кв.52, кім 6.

Гайдук Світлана Володимирівна
Суддя Шевченківського районного суду м. Києва
Дата закінчення повноважень судді 21.12.2014

Радчикова Олена Петрівна
Суддя Шевченківського районного суду м. Києва
Дата закінчення повноважень судді 24.02.2016

суд беркут задержание

Бортницька Віта Вікторівна
Суддя Печерського районного суду м. Києва
Дата закінчення повноважень судді 04.08.2008

Уважаемые читатели, если вы располагаете фото-, видео-, аудио-материалами, свидетельствами очевидцев грубого поведения "беркутов" и других "птиц" - "животных" в униформе, шлемах, доспехах и со спецсредствами в руках, вы можете их отправить на почтовый ящик media.monitoring.2008 @ gmail.com - они будут размещены на ресурсе intv.ua с сохранением ваших авторских прав.

В дальнейшем эти материалы смогут стать доказательствами в судебных процессах против преступников в погонах и мантиях.


Tags: Быдло у власти, Война, Мрази, Украина, их нравы
Subscribe

 • И никакого экстремизьму. Обыкновенный разбой...

  Глава антиэкстремистского центра в Ингушетии задержан по делу о разбое Задержание в Ингушетии начальника Центра по противодействию экстремизму…

 • Из ленты новостей

  Второй истребитель с крейсера «Адмирал Кузнецов» потерпел крушение в Сирии. По данным Минобороны, Су-33 выкатился за пределы палубы и…

 • Актуально и сегодня...

  "Все тот же де Местр написал прелестную фразу, над которой я много смеялся: «Уважение к власти в России таково, что если император…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments