Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:

Ветерани "Беркуту" закликають "орлів" Захарченка не ганьбити честь спецпідрозділу

Поздно. Это уже не тот "Беркут".

Via v_n_zb

Командири підрозділів "Беркуту" різних років закликають "беркутівців" не застосовувати фізичну силу до мирних громадян. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини»
Публікуємо повний текст звернення.

«Командирам, офіцерам та бійцям спеціальних підрозділів міліції "Беркут"

Ми - перші командири підрозділів "Беркут" МВС України - після кривавих подій за вашою участю 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в місті Києві звертаємося до вас з даним листом і засуджуємо ваші непрофесійні дії, які жодним чином не відповідають високим моральним вимогам працівників спецпідрозділів "Беркут".


До нас надходять сотні дзвінків з усіх куточків України від колишніх спецназівців щодо грубого порушення вами міліцейської присяги в угоду купці політиканів, які з допомогою ваших міцних рук хочуть пожиттєво залишитися при владі і за наш рахунок збільшувати свої майнові статки.

Очевидно, що причиною створення в Україні передумов "революційної" ситуації послужила не лише відмова президента Віктора Януковича від підписання асоціації з ЄС у Вільнюсі, але і той факт, що інтелектуальний та моральний рівень керівників держави, що віддали вам наказ розігнати мирне зібрання, є значно нижчим від рівня студентів, журналістів та пересічних громадян, які вийшли з протестами на Майдан Незалежності.

Вам відомо, що право на мирні зібрання і проведення зборів, мітингів, походів та демонстрацій гарантовано Конституцією України кожній людині і громадянину нашої держави. А працівники підрозділів "Беркут" зобов’язані виконувати не лише накази та розпорядження своїх керівників, а насамперед – конституційні вимоги.

Злочинні накази про побиття мирних громадян ніхто не зобов’язаний виконувати. Але ви грубо і цинічно порушили статтю 60 Конституції України, безпідставно застосувавши фізичну силу та спеціальні засоби до законослухняних громадян, внаслідок чого сотні з них отримали тілесні ушкодження.

У 1992 році ми створювали підрозділи "Беркут" для боротьби з організованою злочинністю, рекетом, вимаганням та затриманням озброєних злочинців. Це була війна з криміналом, в якій ми врятували Україну. Невже ви в особі мирних громадян вгледіли злочинців над якими цинічно глумилися, яких зухвало били, маючи кількісну та фізичну перевагу.

Очевидно ви забули якому народові і для чого давали присягу?

Ми закликаємо вас пам’ятати, що серед мирних маніфестантів є члени сімей колишніх та нинішніх працівників "Беркута", які неодноразово ризикували своїм життям заради майбутнього нашої Держави. Багато з них поклали своє молоде життя у боротьбі зі злочинністю заради вашого майбутнього.

Не осоромте честь, гідність і світлу пам'ять своїх побратимів!

Пам’ятайте, що ви, ваші діти і батьки, родини і друзі є частиною українського суспільства. Влада обов’язково зміниться, а народ залишиться.

Ми закликаємо вас: не забувати мету і принципи, за якими створено "Беркут", більше ніколи не застосовувати фізичну силу щодо мирних, неозброєних та безвинних людей, які хочуть збудувати європейську демократичну державу, професійно захищати їхні права і свободи, честь і гідність, тим більше жінок і дітей, стояти вище політичних інтриг».

Від імені ветеранів «Беркуту» звернення підписали:

Командир Чернівецького спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992-1995 рр., генерал-майор міліції Василь Василов

Командир Івано-Франківського спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992-1996 рр., доктор філософії в галузі права, заслужений працівник освіти України Андрій Гайдай

Командир спецпідрозділу міліції "Беркут" Автономної Республіки Крим 1992-1994 рр., полковник міліції Олександр Крюковський

Командир Чернігівського спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992-1995 рр., полковник міліції Іван Маляренко

Командир Рівненського спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992- 1994 рр., підполковник міліції Леонід Потапчик

Командир Житомирського спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992-1997 рр., командир спеціального миротворчого підрозділу місії ООН в Косово Олег Харчук

Командир Львівського спецпідрозділу міліції "Беркут" 1992-1995 рр., полковник міліції Ігор Чаус.

Источник
Tags: Быдло у власти, Украина, менты
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment