Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

 • Mood:

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЛІКАРІВ до співробітників МВС, СБУ, прокуратури та Збройних сил України

Оригинал взят у forko в ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЛІКАРІВ до співробітників МВС, СБУ, прокуратури та Збройних сил України
Шановні співробітники правоохоронних органів, офіцери та рядові!

Сьогодні в Україні склалася напружена ситуація, приводом до якого стало звіряче побиття беззахисних студентів на Майдані Незалежності. Кадри невиправданої жорстокості по відношенню до мирної молоді з боку міліції сколихнули суспільство та вивели на вулиці міст країни мільйони людей. Держава опинилася на межі соціального конфлікту та розколу.

В цей складний час звертаємося до вас з проханням усвідомити власну відповідальність за долю країни. Саме від вашої витримки, вашої зваженості та адекватності залежатиме подальший розвиток ситуації.

Закликаємо вас в жодному разі не використовувати спецзасоби проти жінок та людей похилого віку. Не бити палицями по голові, ключицях, животі та області серця, щоб уникнути тяжких травмувань людей. Не добивати ногами та палицями тих, хто вже впав. Не намагатися умисно спричинити протестувальникам тілесні ушкодження. Не бити тих, хто не чинить спротиву.

Окремо хочемо звернутися до вас із закликом не піднімати руку на лікарів, які, ризикуючи здоров’ям та життям, надають допомогу як постраждалим протестуючим, так і вам.

На жаль, багато лікарів постраждало під час зіткнень біля Адміністрації Президента України, коли загони спецпризначення, не зважаючи на білі халати та опізнавальні знаки у вигляді червоно хреста, били та калічили медиків під час надання ними допомоги постраждалим протестуючим. У результаті наші колеги-лікарі змушені були самі звертатися за медичною допомогою з численними травмами та переломами. Подібні дії вважаємо неприпустимими, адже навіть під час війни медики є недоторканими, оскільки лише виконують свій лікарський обов’язок.

Ми, українські лікарі, давали присягу, і однаково готові надавати медичну допомогу всім постраждалим – незалежно від віку, статі, національності та політичних вподобань, міліціонерам та протестувальникам, західнякам і східнякам, прихильникам та противникам революції.

Всі ви – наші співвітчизники, і наш обов’язок охороняти ваше здоров’я та життя. Тому закликаємо вас також усвідомити, що всі, хто вас оточує – ваші співгромадяни, які потребують вашого захисту та підтримки.

Ми віримо, що серед вас немає садистів, а ті прикрі кадри, які бачила вся країна – лише наслідок надмірних емоцій, які в подальшому будуть триматися під контролем. Адже ви – сильні, ви – чоловіки. Чоловіки, які присягнули нас захищати.

Заслужений лікар України, д.м.н. Ольга Богомолець

Голова Всеукраїнського Лікарського Товариства Олег Мусій
Tags: Быдло у власти, Украина
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments