Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Спасибо виртуальному другу Панасу Йосиповичу Дригайло ака majamskij за несколько минут здорового смеха.

Дисклеймер.
Застереження!
Даний мистецький продукт створено виключно для розповсюдження в мережі інтернет за всіма законами пародійного жанру.

Будь яке звинувачення авторів у розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, ксенофобії, расизмі та класової ненависті є неприпустимим і свідчить про недостатність інтелекту та освіти, тупість і розумову обмеженість у адептів подібних звинувачень.
Автори проекту принципово не співпрацюють з жодною політичною партією і не належать до жодних політичних, громадських та інших угруповань. Всі сюжети проекту та тексти пісень створено за мотивами усієї тієї хуйні, що пишуть на форумах резиденти різних людоненависницьких ідеолоґий.

Не бажано переглядати данне видео людям із нестійкою психікою, схильних до екстремізму, тероризму, побутового насильства, розумово-неповноцінним придуркам, людям із синдромом пострадянського даунизму, дебілам, проплаченим тролям, вагітним жінкам, дітям до 18-ти років та особам з ознаками шизофренії та параноїдальних станів.

Заборонено перегляд людям без почуття гумору!Для лингвистически отсталых:


Внимание!
Данный художественный продукт создан исключительно для распространения в сети Интернет по всем законам пародийного жанра.

Любое обвинение авторов в разжигании межнациональной и межконфессиональной розни, ксенофобии, расизме и классовой ненависти недопустимо и свидетельствует о недостаточности интеллекта и образования, тупости и умственной ограниченности адептов подобных обвинений.
Авторы проекта принципиально не сотрудничают ни с одной политической партией и не относятся к каким-либо политическим, общественным и другим группировкам. Все сюжеты проекта и тексты песен созданы по мотивам всей той хуйни, что пишут на форумах резиденты разных человеконенавистнических идеологий.

Не желательно просматривать данное видео людям с неустойчивой психикой, склонным к экстремизму, терроризму, бытовому насилию, умственно неполноценным придуркам, людям с синдромом постсоветского даунизма, дебилам, проплаченным троллям, беременным женщинам, детям до 18-ти лет и лицам с признаками шизофрении и параноидальных состояний.

Запрещен просмотр людям без чувства юмора!

Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments