Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Вчора адміністрація Одеського Національного Університету ім. І. І. Мечникова повідомила всіх студентів, що сьогодні всі, хто хоче продовжувати навчання в цьому ВНЗ, мають бути на мітингу під стінами міської ради. Присутніх будуть відзначати за списками факультетів.

Примусові збори запланований на суботу 27 березня об 11.30 під стінами Одеської міської ради (Думська площа).

Контакти студентів цього університету, готових спілкуватися з журналістами можна взяти у хлопця на ім"я Володимир - 093 892 46 43.

Ми закликаємо усіх одеситів, молодих і старшого віку, батьків і родичів студентів, усіх, хто вважає таку поведінку влади неприпустимою, прийти на цей мітинг та пояснити студентам, за кого їх має нинішня банда, яка узурпувала владу в Україні, а також пояснити тим, хто вважає себе погоничами студентських отар, чим часто закінчується шлях узурпаторів та насамперед їх помічників-угодовців.

п.м. ПРОХАННЯ ПЕРЕПОСТИТИ
Subscribe

 • Еще из серии "Апология Зеленского"

  Некоторым будет полезно почитать. "Реформа Судов от Зеленского. Садитесь поудобнее, это эмоциональный шорт-рид. ЭТО PIZDEC!!!! ETO EBANII…

 • Й року не минуло...

  ...А всього одинадцять місяців на сьогодні. 11 місяців помножити на 20 тисяч доларів на місяць, це буде... Дохуя буде! І яка ж політична сила…

 • Історичне...

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments