Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

У відповідь - мовчання

Як мені колись писали Зеленский - не Порошенко, он другой.

Саме так, подруго, він інший. Він просто шматок лайна.
Не маю сумнівів, що Байден на зустрічі спитає гівнюка і про це беззаконня. Якщо, звичайно, зустріч відбудеться.

"Ані Зеленський, ані Разумков і керівництво ВР, ані лідери фракцій і комітетів , ані міністр внутрішніх справ ( хоч мова йде про державного діяча, п’ятого президента, народного депутата) не засудили напад на Петро Порошенко, не взяли розслідування «під особистий контроль», не висловили співчуття, не подзвонили і не питали в нього чи пані Марини, на очах якої відбулася провокація, як він себе почуває. Як води в рота набрали, хоч зазвичай згадують Порошенка тричі на день.
Ніхто від української?влади не промимрив ні слова.

Жоден з «успішних , сучасних українців» на олігархічному телеканалі не спитав в Зеленського про реакцію щодо нападу на його опонента.

Зеленка в очі дуже популярна в РФ , там опозицію як не «новачком», так зеленкою мітять. Та й в часи Януковича нас, опозицію, нею поливали біля Качанівськоі колонії і на мітингах тітушки.

Наркомана, який спаскудив День Незалежності, напавши на Порошенка на Алеї Небесної сотні, відпустили, навіть не затримавши. Йому й досі на вручили підозру. Поліція під білі руки завела його на Банкову, а не в РОВД, а потім відвезла в рідний Козелець і , кажуть, навіть порадила звернутися в лікарню, де наркоман день переховувався.

Влада бачить тут хуліганку, а не тілесні ушкодження і напад на державного діяча. Слідчий відмовлявся давати добро на проведення експертизи, фактично саботуючи розслідування. До речі, зеленка бризгула й на дівчинку, доньку загиблого сержанта Журавля, ( Банкова зараз організувала справжню травлю дитини) , і на родини Героя небесноі сотні, які були поруч ….


Мовчать лідери фракцій і керівництво парламенту . Хоч очевидно, що подібні інциденти- це не тільки і не скільки про Порошенка, скільки про демократію. Про цивілізовану країну. Про День Незалежності.

Але якщо на Алеї Небесної сотні можна встановлювати радянські експонати, чому не можна кидатися на неугодних? Якщо можна сміятися в кварталі з пожежі в будинку Гонтарєвоі, чому не можна знущатися над Порошенком в ТГ Банкової? Цікаво, а номер про зеленку в наступному шоу 95 кварталу буде? Це ж так смішно, правда? Й робилося на догоду головному любителю дешевих жартів, чи не так?

Я як народний депутат України хочу почути публічну реакцію на інцидент, який трапився 2 дні тому , від керівництва парламенту і лідерів всіх фракцій. Чи ви ще досі сидите всі на концерті Бочеллі, закрившись від народу ?"

Iryna Gerashchenko

May be an image of outdoors and text
Subscribe

 • Ще трохи за палати № 6

  "В Україні очікують місію інвесторів із США з потенціалом понад $3 млрд – Івченко" От біда! Найвеличніший лідер сучасності якраз…

 • Зі слів "безумної" палати N6

  1.Фрагментарні знання про спец заходи. ТСК не допустить фрагментарне сприйняття для повної картини. (Вона бля навіть не розуміє, що специфіка…

 • Своя политика ближе к телу

  Макрон долго старался подгадить США и поцеловать зад Путину. Ну вот и догадился. Дедушка Байден оказался не таким спящим, как бы этого кое-кому…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments