Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Ну особисто для мене це не новина

Чекаю на подальші сеанси апології Зеленського. А може це чергова "запорошенківська" пропаганда?

Офіс Президента злочинно піарить Зеленського, прикриваючись авторитетом одного з найпрестижніших у світі видань.
Нещодавно ОП вирізав «невигідні» уривки з інтерв’ю New York Times і від себе додав хвалебні абзаци про Зеленського. З інтерв’ю президента NYT вирізали частину, де у Зеленського розпитали по співпрацю із злочинним олігархом Коломойським. Навіщо ж українцям знати правду про стосунки президента та міжнародного фінансового злочинця?
Натомість Офіс Президента від імені газети дописав чергову згадку про попередника – Порошенка. Цікаво, що в оригінальному інтерв’ю про Порошенка ні слуху, ні духу! Обливати брудом свого конкурента від імені NYT це нормально, правда ж, Володимире Олександровичу?
Нав’язливі згадки про Порошенка дають підстави говорити про комплекс неповноцінності у Зеленського. Навіщо ж він порівнює себе з Порошенком і переживає, що порівняння не на його користь? Також Зеленський згадав в інтерв’ю американській газеті про те, що Україна втратила підтримку у світі. Цікаво, що чинний президент в Україні таких зізнань ніколи не робив.
Можливо це перший випадок у практиці New York Times, коли настільки нахабно відбувається фальсифікація матеріалу видання і розміщується на офіційній сторінці глави держави. Ба більше, цей самопіар Зеленського настільки жахливий, що саме видання може спокійно подати в суд на Офіс Президента.

Image may contain: 1 person, text
www.facebook.com/kyivstaysstrong/posts/875895653161629
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments