Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Дозвольте спитати. А 450° по Фаренгейту скоро вже впровадять?

“Цивільну справу за позовом Медведчука до Кіпіані та ТОВ “Віват” задовольнити частково, визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука на повагу до честі та гідності [Промовчу, що такі поняття, як добре ім'я, честь і гідність та й саме слово "громадянин" у застосуванні до Медведчука вже само по собі є апофеозом абсурду та цинізму.], недоторканості ділової репутації інформацію, поширену у книзі “Справа Василя Стуса. Зобов’язати Кіпіані, ТОВ “Віват” видалити з книги “Справа Василя Стуса” інформацію про особу Віктора Медведчука. Заборонити Кіпіані та ТОВ “Віват” розповсюджувати надрукований тираж книги “Справа Василя Стуса” до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука”, – зачитала рішення суддя Марина Заставенко."

"Суд іменем України (!!!) виніс рішення про заборону поширення книги Вахтанга Кіпіані про судовий процес над Василем Стусом. Це XXI століття, це не початок 1930-их у нацистській Німеччині! Не здивуюся, якщо незабаром будуть ухвали про вилучення книг (особливо патріотичного спрямування) з бібліотек, а може й приватних книгозбірень та їх "утилізацію". Це, щоб аж надто відверто не повторите накази про публічне спалення книг у нацистській Німеччині. Хоча, й до цього можуть досудитися... "
Тарас Чорновол.

І трохи з минулого:
"Адвокат [Не будем упоминать к ночи его фамилию] в своей речи сказал, что все преступления Стуса заслуживают наказания, но он просит обратить внимание на то, что Стус, работая в 1979-1980 гг. на предприятиях Киева, выполнял норму; кроме того, он перенес тяжелую операцию желудка.
После речи адвоката заседание суда было прервано.
2 октября заседание началось прямо с зачтения приговора (таким об-разом, у Стуса было украдено полагающееся ему по закону «последнее слово»). На это заседание кроме «спецпублики» пустили В. Попелюх, ее сестру и Риту Довгань. Кириченко 2 октября утром вызвали в мили-цию по вопросу о «тунеядстве» (она не работает три с половиной меся-ца; по закону преследование начинается с 4 месяцев) и задержали до окончания судебного заседания."

«ХРОНИКА ТЕКУЩИХ СОБЫТИЙ», №58 (МОСКВА, САМИЗДАТ, 1980. — С.74-78)
http://khpg.org/index.php?id=977936524&fbclid=IwAR05gL1L6tr4h8hAcqbtvNPLP96LhnoOpIpVjpLguWGBOaxSTMycRXWjDw0

Image may contain: one or more people and people standing
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments