Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Про державницьку позицію

Олена Білозерська шість років провела в окопах. Спочатку в ДУК "Правий сектор", потім в ЗСУ. Лейтенант. Зараз звільнилася з армії за станом здоров'я. Порошенка не любить. Читайте її пост.

"Запланованої на сьогодні "інспекції" українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться.

Що ви не кажіть, а з президентом нам іще пощастило. Згадайте, як у 2015 році Порошенко намагався роззброїти ДУК "Правий сектор". Скільки часу - кілька днів, якщо не помиляюся - тривала збройна облога нашої бази, на якому рівні велися перемовини і яка немаленька кількість людей мітингувала на Банковій, перш ніж нам на якийсь час дали спокій.
Злякати і перетиснути Порошенка, які б рішення - правильні чи неправильні - він не приймав, було до біса важко.

А цей же ж, прости господи, такий сміливець! Ще й мітинг на Банковій зібратися не встиг, ще й Сухаревський не відмовився прямим текстом пускати інспекцію - самі тільки пости обурення у Фейсбук і прихована погроза вустами Бутусова - і все, вони швиденько відмотують все назад. До наступної спроби.

З одного боку - таке позорисько, що тьху. З іншого - хай краще вже так."

А ось що таке державницька позіція, на відміну від емоцій, якими керується більшість виборців. Це її коментар в тому ж пості:

"Я терпіти не могла Порошенка, але бігом почала агітувати за нього, коли побачила, хто альтернатива.
А хто прийде після Зелі? Припустимо, він зараз оголосить дострокові президентські і не виставить на них свою кандидатуру. Хто переможе? Боюся, щоб не "партія Медведчука"."

www.facebook.com/photo.php
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments