Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Вагнергейт

Якби я був добровільним адвокатом "мєлкого говнюка", моєю лінією захисту було б "Так це ж Ар'єв, а він "запорошенківець". "Кожна розумна людина"™ знає, що "запорошенківці" тільки те й роблять, що займаються пропагандою, як и канал "Прямий", в якого скоро можуть забрати ліцензію. І правильно! Не треба займатися пропагандою. Требі любити і захищати "мєлкого говнюка".

Ось вам ще трохи пропаганди від "запорошенківців", ага.

Влада заперечила існування такої спецоперації та назвала її фейком. Я стверджую: влада бреше. Далі неспростовні докази: і не лише записи розмов і фотографії документів бойовиків.

"Тверезий погляд", до речі, теж займається пропагандою і всі виступи депутата Верховноі Ради Украіни Володимира Ар'єва є підробкою. Віри їм немає.

P.S. Коли Президент України Петро Порошенко один раз за декілька років за свої гроші дозволив собі відпочити на Мальдивах, так з кожної праски, з кожної пральної машинки, з кожного смітника лунало "Як він міг?!". Ото була новина.
А зараз всі ці праски, пральні машинки і смітники мовчать як рублів в роти понабирали. Бо для них це не варто уваги. Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments