Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Ще трохи про успіхи молодої команди

"Укроборонпрому" замінять все керівництво і, можливо, навіть назву

Є таке чудове американське прислів'я.
"if it ain't broke, don't fix it", що означає, "якщо це не зламано, не чини це".

Була така компанія "Укроборонпром", яка приносила чималий дохід державі незважаючи на те, що мародер Порошенко крав звідти сотні мільярдів доларів. Полагодили.

Взяли великого реформатора Абромавичуса. Поки кожен українець платить вже більше 4-х років 1,5% військового збору з кожної своєї зарплати, заїжджий "реформатор"Абромавичус меньше ніж за рік довів до ручки стратегічне підприємство "Укроборонпром", що практично веде до втрати військової промисловості України. Тим часом, він в авангарді тих, хто просить збільшити винагороду членам наглядових рад держпідприємств. Наче антикорупціонер і найвеличніший залізничник світу, журналіст за фахом Сірожа Лещенко мало отримує в наглядовій раді Укрзалізниці (300 тисяч гривень на місяць).

Взяли великого антикорупціонера Найєма, який добре знається в оборонній промисловості."Після закінчення Київського політехнічного інституту Мустафа деякий час був ударником у групі, яка виступала в київських кафе, потім грав у театрі «Чорний квадрат»". Непогану зарплатню отримав антикорупціонер. Півмільйона гривень на місяць. Це нагорода за його "антикорупційну" діяльність.

І "пропало фсьо"© ... Тепер навіть назви не залишиться.

Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments