Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Я смотрю здесь не все разбираются в цифровых технологиях

 Я тоже. Но этот парень таки да. Именно он с группой друзей долгое время занимался борьбой с киберугрозами исходящими из России. Пока дружки мелкого говнюка не прикрыли их организацию, да ещё и обвинили в какой-то угрозе.


Джон Сміт:
"Послухав черговий запис розмови Лєксуса і Вована, який видають за розмову Путіна і Порошенка.

Тю. Це вже такий рівень компроматів?

Там же чітко палиться фейковість. По-перше, голоси не Путіна і Порошенка. Інтонації зімітовані схоже, але це не вони. Путіна взагалі не розчути. Тіпа за помєхами. Бо це Лєксус і Вован. При чому Лєксус грає Порошенка, а Вован - Путіна. Є фрагменти дуже схожі на голос Порошенка, і дуже можливо, що це його якісь фрази з інших розмов, але вони навіть на слух випадають.

А по-друге, там же по датам не співпадіння. Порох каже: "завтра вручатиму медалі до 70 років перемоги". Він ці медалі справді вручав. Вручав 9 травня 2015 року. А от телефонна розмова між Путіним і Порошенко відбувалася 30 квітня 2015 року. 10 днів різниці.
Упс.

"Перші 16 ветеранів отримали медаль "70 років Перемоги над нацизмом" 09 травня, 2015, 16:28
https://zn.ua/…/pershi-16-veteraniv-otrimali-medal-70-rokiv…

 

 

Але прикол у тому, що легко гуглиться, що телефонна розмова ця 30 квітня 2015 року, яку нам ніби викладають, насправді відбулася не між Путіним і Порошенко, а між Путіним, Порошенко, Меркель і Олландом. Не між двома, а між чотирма. У рамках Нормандського формату.
Упс-2.

"Відбулася телефонна розмова канцлерки ФРН Анґели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда, Росії - Володимира Путіна та України - Петра Порошенка, повідомив речник німецького уряду Штеффен Зайберт у четвер, 30 квітня."
https://p.dw.com/p/1FIVa

 

 

Упс. Упс. Упс.
Долбойоби ліпили херню, а в гуглі себе не перевірили.

Ну і там ще декілька вже чисто сценарних помилок, які бувають коли автор сценарію, що писав діалоги, погано врубається в тему, про яку пише. Наприклад, фрази "западниє партньори счітают міротворци ето російськая ловушка для мєня" не могло бути взагалі. Всі, хто слідкує за подіями, знають, що ідея розміщення миротворців на Донбасі, яка до речі за зеленого шльоми благополучно похована, це з самого початку ідея саме Порошенко. Це він її протискав і таки майже протиснув. А тепер виявляється жалівся, що це "російская ловушка". І жалівся Путіну. Якого скрутив в баранячий ріг у Мінську, про що є свідчення у мемуарах Франсуа Олланда. Ну-ну.

І так, Меркель і Олланд ось сидять поруч на трубці, слухають, а Порошенко на них жаліється. Творчество душевнобольних.

Вся ця туфта вкинута виключно з метою запулити фразу: "Іскрєннє ваш! Жму руку. Цьомки".
В 2014 році російські боти носилися з фоточками рукостискання Путіна і Порошенка під час їхньої самої першої зустрічі у Франції і кричали вразливим українцям: "ваш Пєтя жмьот Путіну руку!".
Тепер не запарюючись закинули ту ж тему знову.

Коротше фігня для дебілів. Плюйте в пику всім, хто це розносить."
 

Image may contain: 2 people, text
Image may contain: 2 people
https://www.facebook.com/johnsmith4enko/posts/2426326717664399
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment