Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Відлуння 1951 року*

Цього разу ролі вбивць в білих халатах надали українцям.

Я не знаю винна чи не винна кандидат медичних наук Юлія Кузьменко, яка зробила понад 3000 операцій на серці, але щось в мене викликає великі сумніви.

“У мене 17 років безперервного стажу кардіохірургії. Попрошу зазначити, у заяві, яку мені вручили, там написано, що я особа без постійного місця робота. Якщо 17 років в кардіохірургії це не постійне місце роботи, тоді я не знаю, хто в нашій країні працює. Вчорашній день, напевно, почався звичайно. Я була на роботі, у мене було три дитини в операційній. Найнеприємніше – це зараз постфактум розуміти, що коли я ще перебувала в операційній, в цей момент готувався брифінг. Я вже стала вбивцею. Коли мене зупинили в машині, я їхала забрати дитину зі школи, я не могла прочитати, що це таке. Моторошно, що це таке. Шеремет. Я в перший раз про Шеремета почула, коли це було, в день, по-моєму його вбивства, сиділа на роботі і прочитала, що вбили Шеремета. Я тоді полізла читати, хто це, ніби як український журналіст. Як це так відбувалося. Ви знаєте, я не знаю, як закінчать моє життя, але вчора закінчили мою кар’єру. У мене тисячі прооперованих пацієнтів, за 17 років. Що повинні думати батьки дітей, яких я прооперувала? Їхній хірург був убивця? Кому вони давали своїх дітей?”
Юлія Кузьменко.

P.S. Я, до речі, теж нічого не знав про великого українського (?) журналіста Павла Шеремета, аж доки не почув про його вбивство. Тобто я с таким же успіхом можу бути притягнутим до відповідальності за співучасть до цього вбивства.

P.P.S. "Вони реально це говорять зараз: "Причетність Кузьменко до вбивства встановлено зі слів потерпілого".
Alex N Alex Noyt

* Справа лікарів
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments