Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Чіво ещьо пажелаєте, гаспадін подполковнік?

"Звернуто увагу на необхідність виконання Києвом домовленостей, досягнутих в ході попередніх зустрічей на вищому рівні у Парижі та Берліні, включаючи розведення сил і засобів на узгоджених ділянках лінії зіткнення і закріплення у письмовому вигляді "формули Штайнмайєра"

А ми й раді виконати путінські забаганки:
"За словами міністра закордонних справ Вадима Пристайка, уряд хоче провести місцеві вибори по всій території України, зокрема і в окремих районах Донецької та Луганської областей.
Він також повідомив, що наразі йдуть обговорення щодо того, в якій формі будуть реалізовувати погоджену попереднім президентом "формулу Штаймаєра".


Нагадаю, що "попереднім президентом" ніяка "формула Штанмайєра" ні з ким узгоджена не була . Україна завжди наполягала на відновлені кордону з Росією, а вже після цього - вибори.
Subscribe

 • Еще из серии "Апология Зеленского"

  Некоторым будет полезно почитать. "Реформа Судов от Зеленского. Садитесь поудобнее, это эмоциональный шорт-рид. ЭТО PIZDEC!!!! ETO EBANII…

 • Й року не минуло...

  ...А всього одинадцять місяців на сьогодні. 11 місяців помножити на 20 тисяч доларів на місяць, це буде... Дохуя буде! І яка ж політична сила…

 • Історичне...

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments