Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Моральные принципы тоже стоят денег...

 Не могу не перепостить...

"Відома нам компанія Сіменс відклала підписання угоди з Саудівською Аравією на $20 млрд. через вбивство саудівського журналіста Хашоггі.

Для тих хто не в курсі цієї історії: 
Саудівський громадянин Хашоггі втік з Саудівської Аравії в США, де почав розповідати про злочини керівництва держави. Перебуваючи в Туреччині, він зайшов в посольство Саудівської Аравії в Туреччині, щоб владнати формальності з документами і звідти не повернувся, а його наречена нібито чула як його катували, а потім вбили в стінах посольства. При чому вбивці погрожували послу, який просив їх цього не робити тим, що послу буде непереливки коли він повернеться до Саудівської Аравії. 
В заголовках вчорашніх новин читав, що турецька опозиція нібито навіть знайшла залишки розчленованого тіла цього журналіста.
Одним словом, дика, жахлива історія і причини для такого відношення до керівництва Саудівської Аравії - є.


Але, я хочу нагадати, що та сама компанія Сіменс, яка зараз бойкотує підписання угоди з саудівцями, в обхід санкцій постачала турбіни до Криму. Захопленого, анексованого Криму, де так само цинічно вбивали і арештовували всіх незгодних, зокрема Решата Аметова. І в цьому випадку дії росії стосуються, як мінімум, 2 мільйонів кримчан.

Хочу нагадати, що росія вбила на Донбасі 3000 українських солдат і десятки тисяч цивільних. Та ж сама росія знищує сирійців хімічною зброєю. 
І нічого. Нічого не заважає Сіменсу реалізовувати поставку турбін в Крим, нічого не заважає європейським політикам їздити на чемпіонати світу, нічого не заважає їм лобіювати інтереси росії, нічого не заважає німецьким політикам говорити про Норд Стрім-2 як про виключно економічний проект.


А тут раптом така принциповість і слідування "ідеалам і принципам". З чого б це?
Як на мене, різниця очевидна і зрозуміла. Полягає в тому, що Саудівська Аравія, навідміну від росії, просто не скупила цих повій, їхні "принципи" і "сумління".

Mason Lemberg

Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment