Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Без комментариев...

 "Щойно дізнався, що куля зайшла під бронік «Ізі», громадянина Ізраїлю, який 16-го року підписав контракт із ЗСУ. З 28-ою бригадою. Тож, виходить, «Ізя» перший ізраїльтянин, який зазнав поранень на фронті. 

А напередодні у нас з ним була довга розмова. І саме на тому місці, де його поранило. «Антисемітизм українців це тема, яку розкручує Кремль», - каже «Ізя». - «Але не спрацьовує. Принаймні в Ізраїлі. Дивіться, в Ізраїлі дивляться російське телебачення, а не українське. Тож нібито ізраїльтяни мали б підтримувати Росію. Ну нє? Але парадокс. Люди в Ізраїлі здебільшого підтримують Україну. Бо євреї дуже розумні, і розуміють, що до чого». 

Я бачу в нього на руці тату - ізраїльський прапор разом з українським. «Рабів до раю не пускають», - переконує гасло двома мовами. «Втім, я туди не поспішаю», - посміхається «Ізя», і тут раптово серйознішає. - «В Ізраїлі, якщо людина відмовляється служити в армії, шансів зробити кар‘єру в неї просто немає. А тут тисячі косять від армії. І нічого». 

І от я думаю собі, що ізраїльтянин «Ізя» прийняв на себе кулю замість когось з українців. Тих, хто, мабуть, тікав за кордон від мобілізіції. Або базікає напівп‘яно: «Це війна олігархів, мене це не стосується». Тож, якщо хтось почне хворобливо казати, що євреї п‘ють кров українців, хай згадає «Ізю» та його просякнутий кров‘ю пробитий бронік."


Andriy Tsaplienko
Subscribe

 • Срочные новости из мира финансов

  Котировки ценных долговых бумаг Казначейства ЛНР резко упали на бирже Нью-Йорка и Токио ввиду затянувшегося политического кризиса. Индекс LNR50…

 • Из новостной ленты

  Силы Донецкой народной республики введены на территорию ЛНР для защиты донецкоговорящего населения. ©

 • Волшебная сила пропаганды

  Этот заголовок следует отлить в граните. Как сообщил «МК» источник в правоохранительных органах, вчера между 15.30 и 16.00 в…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment