Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Не могу не поделиться

 "Корупція руйнує Україну" - малороські підсвинки в тирнетах радісно ретранслюють чергову "статтю" з такою назвою від московського журналіста в німецькій газеті.

І як з цим не погодитися, бачачи як німецькі корупціонери вищого ешелону намагаються зруйнувати Україну, реалізовуючи політичний проект Nord Stream - 2?
Як з цим не погодитися, бачачи як німецька Siemens в обхід санкцій встановлює обладнання в анексованому українському Криму?
Як з цим не погодитися якщо Фірташа, який обікрав Україну і досі годує всякий зброд, вже 2 роки не можуть екстрадувати в США з Австрії попри рішення суду?
Як з цим не погодитися, якщо до влади в багатьох країнах ЄС приходять політики і політичні партії, які підтримуються і фінансуються чужою, ворожою країною? А це вже випадок коли корупція руйнує не тільки Україну, а й ЄС.

Тому так, корупція руйнує Україну. Корупція тих, хто за гроші кремля, іноземними мовами, в іноземних газетах, вчить Україну як правильно боротися з корупцією."
 

Mason Lemberg

 

Subscribe

 • Сколь веревочка не вейся, все равно согнешься в кнут

  Или откуда растут ноги у пропаганды. Этот подарок, мне кажется, приготовили к визиту в Украину Госсекретаря США. "Украина: мы удалили 105…

 • В мире дипломатии

  Блинкен начал официальный визит в Украину со встречи с главами парламентских фракций и отдельно с Порошенко в столичном отеле Хаят. Говорили с пятым…

 • Немного арифметики (+ -)

  В третьем Райхе тоже были свои плюсы. Дороги Гитлер строил отличные. В отличие от...

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments