Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

Ну и про импичмент, раз о нём сегодня речь пошла

Для моей дорогой подруги.

Прошу извинения за непарламентскую речь Андрея, хотя его можно понять.

Вєчєр в хату, малята, любі хлопчики й дівчатка! Зараз Андрєй Владіміровіч™ розкаже вам казочку про імпічмент. Тож вмощуйтесь зручніше, прикрийте свої піддувайла і уважно слухайте.

Так от. Імпічмент – то така міфічна істота, яку вже котрий тиждень потужна купка людей закликає прогнати дуже-дуже поганого і злого Баригу Пороха. Щоб імпічмент прийшов, ці відважні люди вимагають, щоб Верховна Рада ухвалила закон, який би отой імпічмент стопудово викликав. Так шо здавалося, що імпічмент близько, треба лише ще трохи Києвом помарширувати.

Та на заваді нашим сміливцям постало люте непереможне чудовисько. Звати його – Реальність. Імпічмент вже давно прописаний в Конституції і в Законі «Про регламент Верховної Ради», але не приходить на порятунок змучених баригою людей, бо клята Реальність наклала на нього надпотужне закляття, яке не перебити, навіть якщо поставити свічку, прочитати «Отче наш» і з даху вигукнути «Київ ставай!» або «Шоколадна дупа, тікай!»

Дивіться дітки, що відбувається. Щоб прийшов імпічмент, треба, щоб Барига Порох утнув якусь інфернальну хуйню потипу державної зради. Потім треба створити спеціальну комісію, яка б ту хуйню дослідила і переконалася, що то – інфернальна хуйня. Це переконання повинен освятити Конституційний суд, після чого, якщо три чверті (не менше!) поголів’я ВР проголосує «за», прийде благодать. Тобто імпічмент. Але потвора, що Реальністю зветься, наклала закляття, внаслідок якого Барига Порох жодної інфернальної хуйні ще не скоїв. Як підступно з боку Реальності!


Але не лякайтеся дітки! Не все ще втрачено. Адже наш народ завжди славився спробами наїбати реальність.

Ось вже епічний богатир Юрій Дерев’янко накатав антизакляття «Про Президента України та порядок припинення його повноважень». У купі занудного тексту прихована, як чахликова смерть в яйці, потужна зброя: частина 5 статті 10-ї, яка дозволяє настати імпічменту до його настання. Тобто, Порох відстороняється від обов’язків Бариги, ще до того, як було доведено, що він скоїв хуйню, і парламентська більшість проголосує за відставку. Треба лише знайти у ВР сотні півтори таких же відчайдушних гівномутів і створити разом з ними спецкомісію.

Проблема лише в тому, що для початку треба відшукати гівномутів, які б проголосували б за закон Дерев’янка. Але й тут підступна Реальність нанесла удар: таких нема. Тож безкінечна боротьба гівна зі злом триває.

Андрій Лаврик

Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment