Mark Ostromogilsky (marko19511) wrote,
Mark Ostromogilsky
marko19511

В чём заключается разница между двумя терактами в день святого Николая

Прекрасный текст. Полностью согласен с автором. Для тех, кто не знает украинский язык - Гугл-переводчик находится там же где и вчера.

"Елегантно вдягнений юнак впритул розстрілює дипломата – офіційного представника імперії, яка за останні місяці знищила тисячі чоловіків, жінок та дітей у Сирії, публічно виголошує, які саме безкарні злочини Москви змусили його взятись за зброю, і перед тим як загинути від куль спецназу встигає подбати, щоб випадкові глядачі не потрапили під постріли.

Нам добре знаний такий різновид тероризму – у далекому 1933-му такий само елегантний юнак з палаючими очима застрелив радянського консула у Львові, щоб бодай на судовому процесі над ним байдужий світ нарешті почув правду про голодомор у підрадянській Україні. Смерті мільйонів наддніпрянських українців не давали спокійно жити галицькому юнакові Миколі Лемику, попіл сірійського Алеппо стукав у турецьке серце Мавлюта Алтинташа. В обох випадках жертвами теракту, чи як це звалось у части Лемика "атентату", стали офіційні представники держави – злочинця, і ніхто крім них, виконавці не ховались, а робили все можливе щоб донести до світу свою правду, пояснити чому байдужість світу та безкарність масових вбивць змусили їх вдатись до останнього жесту відчаю."
Tags: Война, Голодомор, Украина, ФСБ, русофобия
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments